Prezent dla rodziców od pary młodej – jaki wybrać?

Prezent dla rodziców od pary młodej – jaki wybrać?

Podczas podziękowań dla rodziców wiele par decyduje się na obdarowanie ich dodatkowo prezentem, aby jeszcze bardziej uczcić ich w dzień ślubu. Często wybór prezentu może być bardzo trudny, szczególnie wtedy, kiedy chcemy wszystkim rodzicom podarować to samo. Popularnymi podarunkami są kosze pełne słodyczy i dobrego alkoholu oraz bukiety kwiatów dla mam. Jest to dobre wyjście, jeśli rodzice nie mają żadnych sprecyzowanych zainteresowań i jeśli chce się każdemu dać dokładnie to samo, aby później nie było nieporozumień. W takich koszach znajdują się zwykle dobre czekoladki, kawy o ciekawych smakach, różne rodzaje herbaty i dobre alkohole. Zawartość można modyfikować w zależności od upodobań rodziców, a sam kosz pięknie przyozdobić. Bukiet kwiatów powinien być okazały i piękny – może mieć podobne akcenty do bukietu panny młodej, co będzie dodatkowym miłym gestem w stronę mam.
Sprawdzą się także karnety do SPA, wycieczki czy różnego typu wyjazdy, jednak w takim przypadku należy się liczyć z wyższymi kosztami. Jeśli jednak pieniądze nie są przeszkodą, warto wybrać miejsce, w którym rodzice nie byli lub przeciwnie – ich ulubione. Karnety do SPA nie muszą być wyjazdowe – w każdym większym mieście znajdują się gabinety odnowy, w których można się zrelaksować i odpocząć po ciężkich przygotowaniach ślubnych. Wbrew pozorom prezent taki sprawdzi się także dla ojców – masaż pleców czy czas w saunie spodobają się każdemu mężczyźnie.
Czasami para młoda wręcza każdemu rodzicowi prezent indywidualny, o którym rodzice zawsze marzyli. Należy wtedy przemyśleć, co mogłoby to być. Może tata lubi wędkować, a jego stara wędka jest już w opłakanym stanie? Może zadowolą go bilety na mecz ulubionego klubu? A może bilet na rockowy koncert? Jeśli chodzi o mamy, warto przemyśleć zakup dobrych kosmetyków, na które żal pieniędzy na co dzień czy zestaw książek ulubionego autora, a także wspólny wieczór matki z córką.

Replies: 0 /

You might also like …

Post Comment