W który zakątek świata

W który zakątek świata

I oto nadchodzi ten wielki dzień, kiedy połączymy się na dobre. Ten wielki dzień poprzedzony jest licznymi przygotowaniami. Ale o co właściwie chodzi? Otóż chodzi o ślub. Jest to wielki dzień w życiu ich dwojga. W życiu każdego człowieka. Dzień ten jest poprzedzony wieloma przygotowaniami. Nic dziwnego – w końcu w tym dniu wszystko powinno być takie, jak należy. Dlatego panie odwiedzają salony sukni ślubnych, stylistki, wizażystki, a panowie również rozglądają się za modnym ubraniem. Takim, w którym pan młody będzie wyglądał jak młody bóg. Ale kiedy jesteśmy przygotowani warto wybrać się w jakieś ciekawe miejsce.

Gdzie by tu spędzić ten najważniejszy w naszym życiu dzień. Może to być oczywiście piękne wesele u wujka na wsi, a może być to również coś innego. Na przykład podróż to Tajlandii albo Egiptu. Zależy od naszych upodobań. W Europie również znajdziemy wiele ciekawych miejsc. Na przykład Kretę lub Ateny itd. W Grecji pogoda będzie dopisywać, a my ujrzymy piękne, zabytkowe scenerie. Tutaj należy sobie zadać pytanie co chcemy zobaczyć. Czy mają to być piękne zabytkowe scenerie, czy też egzotyczna przyroda. Czy chcemy, aby słońce grzało, czy też chcemy odpocząć trochę w chłodzie. Warto się chwilę nad tym zastanowić w trakcie przygotowań.

Pozostaje jeszcze kwestia tego jak mamy wyglądać w ten dzień. Suknie ślubne nie muszą być w kolorze białym, chociaż takie widzimy najczęściej. Czy wybrać taką czy inną – to powinno zależeć od naszych upodobań i od tego w czym wyglądamy dobrze. Suknia dla pani, mające różne kroje, koronki, wzorki, wycięcia, a dla pana garnitur lub smoking. Niekiedy dobrze jest również ubrać frak. Ale to zależy od naturalnej urody pana młodego. Pozostaje jeszcze szeroka gama modnych dodatków ślubnych. Może wybrać dodatki od stóp aż po głowę. Założymy piękne spinki, obuwie, krawaty, paski z ciekawymi klamerkami oraz wiele innych dodatków. Tak, że całość będzie wyglądać rewelacyjnie. A jeżeli odwiedzimy profesjonalne salony do wszystko będziemy mieli tak dobrane, aby nawet kolorystycznie tworzyło jedną całość.

Są lokale położone w nadmorskich lub innych miejscowościach, które pozwalają nam zorganizować wesele. Tam jest wszystko gotowe. Wystarczy wynająć salę, warto jednak pomyśleć o tym wcześniej gdyż możemy natrafić na trudności – chętnych nie brakuje. Takie sale mogą się mieścić w luksusowych lokalach w miejscowościach chętnie odwiedzanych przez turystów. Mogą się mieścić również w pozostałych miejscowościach. A co wybierzemy – to już kwestia naszych upodobań.

Kiedy już mamy wszystko dopięte na ostatni guzik to pozostaje nam tylko ruszać w naszą podróż ślubną. A choćby i na drugi koniec świata. Możemy lecieć samolotem, wyczarterować jacht albo wynająć lub zakupić jeszcze inny środek transportu. Przy odrobinie szczęścia podwiezie nas nasz znajomy. Po dobraniu strojów, wizytach u kosmetyczki oraz innych zabiegach będziemy mogli uczestniczyć w tej niebywałej ceremonii. Pozostaje jeszcze tylko nająć fotografa, aby uwiecznić tę chwilę.

Replies: 0 /

You might also like …

Post Comment